Projekty gotowe

Bliźniaki

  • POWIERZCHNIA UŻYTKOWA    OD m2    DO m2
wiz_WW301_
92.7m2
Kategoria: Bliźniaki
Cena: 2 706,00 zł 1 894,20 zł

ZWYCIĘSKI PROJEKT W KONKURSIE "MURATORA" NA DOM DOSTEPNY 1999 r.

wiz_WW302_
364.9m2
Kategoria: Bliźniaki
Cena: 3 874,50 zł 2 712,15 zł

 

Ważne informacje


ZAWARTOŚĆ PROJEKTU:
dokumentacja zawiera 4 egzemplarze projektu domu w branżach: architektura, konstrukcja, instalacje: wodne, kanalizacyjne, grzewcze, elektryczne. ZAMÓWIENIE można złożyć drogą mailową (forma preferowana) na adres: lub telefoniczną na numer 602 58 33 88. Bez względu na sposób zamówienia prosimy o dane kontaktowe w celu ewentualnych dopowiedzeń i wyjaśnień oraz dane do faktury.

WYSYŁKA
Dokumentację standardowo wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych od daty zamówienia – za pobraniem. Do ceny projektu doliczamy koszt przesyłki w kwocie 20 zł (na terenie kraju). Do dokumentacji dołączona jest faktura oraz, nieodpłatnie, pismo akceptujące uzgodnione zmiany w projekcie (jeśli takie jest życzenie klienta).

ADAPTACJA
Projekty są wykonane przez uprawnionych projektantów i są zgodne ze sztuką budowlaną oraz przepisami budowlanymi obowiązującymi w dacie powstania projektu. Aby projekt mógł uzyskać pozwolenie na budowę i służyć do realizacji domu, musi być zaadaptowany przez projektanta z odpowiednimi uprawnieniami. Adaptacja obejmuje plan zagospodarowania działki wraz z instalacjami zewnętrznymi oraz dostosowanie do aktualnego prawa, w tym miejscowego – planu zagospodarowania przestrzennego (lub, w przypadku jego braku – decyzji o warunkach zabudowy), warunków wynikających z ukształtowania działki, sąsiedztwa, warunków geologicznych i przede wszystkim – indywidualnych potrzeb inwestora.

* - Upust 30%. Oferowane projekty są zgodne z przepisami budowlanymi obowiązującymi w dacie ich powstania i wymagają w ramach adaptacji dostosowania do aktualnych przepisów.

strony internetowe interclick.pl